Автошколы

(3)

Подарункові сертифікати від автошколи «РЕГА»

Шукаєте неординарне і тим не менше корисне рішення щодо подарунку? Як щодо курсу водійської майстерності? З нашою допомогу Ви можете зробити незабутній подарунок своїм близьким та друзям. Обравши курс водіння у якості подарунку, Ви не тільки виявите любов і турботу, а й подаруєте небайдужій людині безцінні навики, які завжди стануть у пригоді.

image
Адрес:
м. Львів, вул. Стрийська, 199 (територія стадіону Арена-Львів)
Телефон:
0984441240
Автошкола водійської майстерності REGA

   Ми не видаємо посвідчення водія, у нас немає навчальних класів - ми не працюємо за програмою звичайної автошколи. Однак ми єдина організація у Львові, яка професійно надає послуги з підвищення рівня водійської майстерності та розвитку контраварійних навиків. Наша система навчання розбита на декілька рівнів - від початківців до водія-професіонала. Автошкола Водійської Майстерності Тараса Реги пропонує спеціальну програму навчання, яка дозволить заощадити час на тренуваннях і досягнути максимальних результатів за коротший термін, ніж будь-яка автошкола у Львові. Ми проводимо заняття на спеціальному май...

image
Адрес:
79031, м. Львів, вул. Стрийська,199 (територія стадіону "Арена Львів")
Телефон:
098-444-12-40
Инструктор Вождение Харьков

Школа управления автомобилем http://avtodosaaf.com.ua/ поможет Вам научиться уверенно и безопасно управлять транспортным средством в городе и на трассе. Занятия проходят на современном автомобиле Shevrolet Lacetti. Автомобиль оснащен дополнительными педалями для инструктора и дополнительными зеркалами. Специалист автошколы со стажем подготовки водителей 20 лет поможет Вам освоить и закрепить приемы вождения, объяснит на практике правила дорожного движения.

image
Адрес:
г. Харьков, ул. Плехановская, 119-121
Телефон:
(099) 650 0017